Алатырская епархия

Преосвященнейший Феодор, епископ Алатырский и Порецкий. Пасха Господня, Пасха! От смерти бо к жизни и от земли к небесе Христос Бог нас преведе, победную поющия. Ирмос 1 песни Пасхального канона ПАСХАЛЬНОЕ ПОСЛАНИЕ ЕПИСКОПА АЛАТЫРСКОГО И ПОРЕЦКОГО ФЕОДОРА. День происхождения изнесения Честных Древ Животворящего Креста Господня. В день памяти мученика Иоанна Воина епископ Алатырский и Порецкий Феодор, совершил Божественную Литургию в храме Сретения Господня с. Балабаш-Баишево Батыревского района. Святе.

OVERVIEW

The site alat-eparhia.ru presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have parsed fifteen pages within the web site alat-eparhia.ru and found one website interfacing with alat-eparhia.ru.

ALAT-EPARHIA.RU TRAFFIC

The site alat-eparhia.ru is seeing diverging quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for alat-eparhia.ru

Traffic ranking (by month) for alat-eparhia.ru

Traffic ranking by day of the week for alat-eparhia.ru

Чувашская Митрополия и Чебоксарская епархия

Высокопреосвященнейший Варнава, митрополит Чебоксарский и Чувашский. Мы призваны проповедовать Евангелие Царства Божия христианской любовью, искренним словом, творением благих дел, нравственным образом жизни. Принесем свет Воскресения Христова туда, где люди пребывают во тьме безверия. Пасхальное послание Главы Чувашской митрополии митрополита Чебоксарского и Чувашского Варнавы. Богослужение в Неделю четвертую Великого поста Свято-Троицком мужском монастыре г.

WHAT DOES ALAT-EPARHIA.RU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of alat-eparhia.ru Mobile Screenshot of alat-eparhia.ru Tablet Screenshot of alat-eparhia.ru

ALAT-EPARHIA.RU SERVER

We revealed that a lone page on alat-eparhia.ru took four thousand and ninety-four milliseconds to download. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider alat-eparhia.ru not secure.
83.222.14.73

SERVER SOFTWARE

We discovered that alat-eparhia.ru is operating the Microsoft-IIS/7.5 operating system.

Алатырская епархия

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site had the following on the homepage, "Преосвященнейший Феодор, епископ Алатырский и Порецкий." I noticed that the web site said " Пасха Господня, Пасха! От смерти бо к жизни и от земли к небесе Христос Бог нас преведе, победную поющия." They also stated " Ирмос 1 песни Пасхального канона ПАСХАЛЬНОЕ ПОСЛАНИЕ ЕПИСКОПА АЛАТЫРСКОГО И ПОРЕЦКОГО ФЕОДОРА. День происхождения изнесения Честных Древ Животворящего Креста Господня. В день памяти мученика Иоанна Воина епископ Алатырский и Порецкий Феодор, совершил Божественную Литургию в храме Сретения Господня с."

SEE MORE BUSINESSES

Blog de ALKAIDA16 - sey un truc de ouf - Skyrock.com

Sey un truc de ouf. Abonne-toi à mon blog! Meryl amoa chelou kom nom hein. Bon jwé jamai sur sky c pour sa kia rien.

Blog de amaranasro - Blog de amaranasro - Skyrock.com

Slt moi mohamed La paix que je vous accueille chers, mes amis, et tous les.

Blog de AmaZziinG-Aash - Aash. - Skyrock.com

Freestyle- Cheb Krimo,Papa K,Omer,Armenino,Baby Jones,Neezy. Ù я о я з. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre.

Blog de AMIKOVE - amikovich - Skyrock.com

Alors je vous laisse voir mes tof. Abonne-toi à mon blog! Wa sil sil yadem lmghdour. Wa sil sil yadem lmghdour. Wa sil sil yadem lmghdour. Un Nom pas comme les autres! Un SkYbLoG Po CoMmE LeS AuTrEs.

Blog de amine-playa - Blog de M!N3 - Skyrock.com

Premierement bienvenue chez mon blog.